Kariera

PR Manager

Science PR to pierwsza w Polsce agencja PR dla naukowców, instytucji naukowych, organizacji na styku nauki i biznesu, oraz firm, które realizują badania.

To my pracowaliśmy nad komunikacyjnym sukcesem takich przedsięwzięć jak: Graphene Week, kongres Investing in Medical Innovations, Inventorum (inventorum.opi.org.pl) czy ScienceShip (scienceship.com).

Codzienna styczność z innowacjami, praca z nietuzinkowymi osobowościami, nad projektami, które mają społeczny i edukacyjny sens – to niektóre z elementów naszej pracy. Inne to m.in. atmosfera sprzyjająca pracy nad rozwiązaniami, biuro w dogodnej lokalizacji, kawa, herbata i przekąski oraz – od czasu do czasu – możliwość pracy zdalnej.

Obowiązki:

  • zarządzanie projektami klientów agencji (tworzenie koncepcji, komunikacja z klientami, docelowo – koordynacja zespołu),
  • kompleksowe prowadzenie działań komunikacyjnych.

Oczekiwania:

  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy w agencji PR, w tym praca z klientem,
  • wypracowane relacje z dziennikarzami biznesowymi i/lub branżowym,
  • rzetelność i precyzja w codziennej pracy,
  • bardzo dobra organizacja pracy, oznaczająca m.in umiejętność planowania, prowadzenia i zamykania projektów w ramach założonych terminów,
  • nastawienie na rezultat – oczekujemy zaangażowania, w zamian oferujemy duzą elastyczność,
  • poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania.

Co zyskasz:

  • docelowo możliwość budowania własnego zespołu,
  • pracę przy projektach, które mają sens,
  • pracę w firmie w dogodnej lokalizacji, do której nie musisz przynosić własnej kawy:).

W CV umieść klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.